LONDON BRIDGE

Nogi miała tak długie, że z ledwością starczało jej miejsca na sofie. Poświęcała czas na głupoty.
Ten bezpowrotnie upływał, a ona nie przestawała się przyglądać egzotycznej kobiecie w atłasach.
Musiała mieć jakiś brak. Chociażby w uzębieniu. Najgorsze, że była wyniosła, jak Portugalczyk
i w zasadzie nie odzywała się do Marleny. To nie takie proste, zajrzeć prostytutce do otworu gębowego, podczas gdy ona nawet się nie uśmiecha, no chociażby z grzeczności by to zrobiła i wdzięczności, że taka słodka Polka skacze nad nią, dopieszczając ranty mieszkania.
To wręcz nieludzkie!!! - Marlena ze zgrozą pomyślała o zbyt urodziwej czarnej kobiecie.
Powinna mieć przecież jakiś defekt!!! Chociaż taki malutki, taki tyci, tyci. Gdyby się jej dokładnie przyjrzała, z pewnością coś by znalazła. Prawa noga, ogolona, z błyszczącą, aksamitną skórą na jej oko mogła mieć z półtorej metra długości. Ciągle nie mogła dobrze przyjrzeć się przeciwstawnej kończynie. Lewa była podwinięta. Kobieta musiała coś ukrywać. Kto o zdrowych zmysłach, w dodatku będąc w posiadaniu tak pięknych długich nóg, ni z gruszki ni z pietruszki podwija jedną z nich???
Ta noga musiała być krótsza, a prostytutka z pewnością parkowała auto w miejscu z przeznaczeniem dla inwalidów – pomyślała Marlena, ciągle ścierając kurze.
Wtedy stało się to, czego najbardziej obawiała się Marlena. Kobieta podniosła się z sofy i ruszyła w stronę kuchni, zostawiając w pokoju ją w stanie totalnego szoku. Kurna, jakie życie jest niesprawiedliwe!!! Nie dość, że piękna, to jeszcze w dodatku na dwóch równej długości nogach….
Afrykanka traktowała ją, jak ten kurz, którego Marlena się właśnie pozbywała.
Nie odzywała się do niej wcale. Właściwie to skłamałaby. Teraz sobie przypomniała.
Wypowiedziała w jej stronę, to jedno słowo, gdy Marlena znalazła się już w mieszkaniu:
- Dzień dobry- I zniknęła w niedużym pomieszczeniu. Zajmowała je przez dwie i pół godziny pobytu Marleny w tym przybytku. Przyszła tutaj przed czasem. Wciska klucz w zamek i nic.
Dopiero po jakiś pięciu minutach zorientowała się i na całe szczęście, bo o mały włos to by i klucz złamała. Tuż po fakcie, gdy dotarło do niej, że Portugalczyk działał z premedytacją, poczęła wykonywać na jego komórkę telefony. Trzymając ucho przy drzwiach słyszała krótki dzwonek. Kurna powinna być detektywem, a nie jakąś tam tylko sprzątaczką. Podczas, gdy ona podpierała drzwi, on skazywał się na przyjemność z czarną pięknością. Życie jest naprawdę do bani, pomyślała, gdy raczył ją wpuścić po 30 minutach oczekiwania. To wtedy usłyszała z jej ust angielskie przywitanie, ale nie zdążyła dojrzeć ubytków w uzębieniu. Gdyby nie była taka wyniosła, to pewnie by sobie porozmawiały, a Marlena ze spokojem policzyłaby ubytki w jej perłowym uśmiechu, a tak pakowała te jego koszule do pralki, żeby w środę było co prasować.
- Czy ty myślisz, że ja dzisiaj sprzątam tylko twoje mieszkanie ?- Skierowała do niego pytanie, gdy stał przed nią w tej swojej pasiastej pidżamce.
- Zaspałem wybełkotał -
- Przez ciebie spóźnię się na kolejne sprzątanie !!!! -
- Nie krzycz już. Szkoda czasu. Lepiej bierz się za pracę. - Wyszedł zatrzaskując za sobą drzwi.
W środku była ona i ta czarna wyniosła. Z pewnością nie oglądała serialu „ NIEWOLNICA ISAURA”, była na to zbyt młoda. Cóż i tam biała usługiwała. Takie życie, pomyślała Marlena,
nadal wyszukując defektu w jej urodzie.

Komentarze

 1. Ja bym babę o równych nogach -zabił! Gdybym był inną babą, oczywiście:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. "Niewolnica Isaura" mówisz ... trzeba sobie ten wiekopomny serial przypomnieć ;-D

  OdpowiedzUsuń
 3. Był jeszcze Alfonsjo :) 😆

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a mówią wiewiórki na mieście, że to mężczyźni są wzrokowcami i zwracają większą uwagę na mało de facto istotne detale urody...
   p.jzns :)...

   Usuń
  2. Kobiety to estetki.
   Nic co piękne nie ujdzie ich uwadze

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty